Oto2max olarak her marka ve modelde 2. El araçlarınızı değerinde ve nakit olarak aynı gün içinde satışını sonlandırarak satın alıyoruz. Arabamı satmak istiyorum ancak değerini veren firma bulmakta zorlanıyorum diyen 2.El araç sahipleri olarak sizlere yönelik aynı gün içinde nakit ödeme sistemimiz ile aracınızı marka, model ve kullanım durumuna göre ekspertiz ederek satın alıyoruz. Biz satın alım işlemlerinizi gerçekleştirirken siz keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Binek kategorisinde ve satışa hazır vaziyette bir araca sahip iseniz ve aracımı acil satmaya ihtiyacım var diyorsanız Oto2max’ın alanında uzman ve deneyimli personelinin incelemesi sonrasında aracınızı aynı gün içinde nakit olarak satın alıyoruz. Bu hizmetimiz ile size zamandan kazandırırken aracınızı da değerinde nakit olarak satmanıza fırsat sunuyoruz. Oto2max olarak yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile araç alım ve satım alanında Türkiye ‘nin en büyük işletmelerin başında gelmekteyiz.

Araç alım ve satım konusunda profesyonel ve yetkin personellerimiz ile her türlü ihtiyacınıza çözüm üretiyoruz. İstanbul Avrupa yakasında Bahçeli evlerde ve Anadolu yakası Sancak tepede bulunan showroomlarımıza satmayı düşündüğünüz aracınızı getirerek değer hesaplaması yaptırabilir ve dilerseniz aracınızı aynı gün içerisinde firmamıza satabilirsiniz. Yine aynı şekilde dilerseniz aracınızı başka bir araç alımı ile takasa sunabilirsiniz.

Aracınızı satın alırken belirleyeceğimiz değeri hesaplamada dikkate aldığımız hususların başında araç markası, araç modeli, hangi yıla ait olduğu kaç km de olduğu, motor ve yürüyen aksanında ki durum boya ve çizik durumları kısacası satın alma ve satma ekspertiz yani uzman incelemesi raporu dikkate alınır.

Sizde satmayı düşündüğünüz bir araca sahip iseniz ve arabamı satmak istiyorum diyorsanız Showroomlarımızı ziyaret edebilir yada Oto2max müşteri hizmetleri hattımız 0212 655 99 99 ’dan bilgi alabilirsiniz.