İkinci El Araç Kredisinde Son Durum

 

İkinci el araç alım sürecinde araç almak isteyenlerin en çok başvurduğu bütçe temini yolu araç kredileridir. Bizler de Oto2Max olarak araçlarımızın tümünü bize özel kredi oranları ile bütçenizi zorlamayacak şekilde taksitlerle ödemenizi sağlıyoruz.

İkinci el araç kredi oranları banka ve kredi çekecek şahısların durumuna göre değişiklik gösterseler de Oto2Max olarak en uygun oranlarla siz değerli müşterilerimizi araç alırken kazandırıyor, tamamen kişiye özel ödeme koşulları ile araç sahibi yapıyoruz.  İkinci el araç kredisi konusunda bir çok banka ve kredi kurumu ile iş birliği içindeyiz. En uygun ödeme koşulları sunan tüm finans kuruluşları ile kampanyalar düzenliyor ve herkesi araç sahibi yapıyoruz.

İkinci el araç kredisinde son durumları anında takip ediyor ve indirim ve değişikleri araçlarımızın kredili fiyatlarına anında yansıtıyoruz. Böylelikle hiç bir müşterimizin zarar görmesine sebebiyet vermiyoruz.

İkinci El Taşıt Kredisi

Kullanıcılar tarafından satışa sunulan ikinci el araç, otomobil ve taşıt alımında kullanılabilen bireysel tüketici kredisine ikinci el taşıt kredisi adı verilmektedir. İkinci el araçların değeri aracın kasko değeri esas alınarak hesaplanmakta olup, size verilecek azami kredi tutarı 50 bin TL ve altında olan araçlar için %70, 50 bin TL ve üzeri olan araçlar için %50 uygulanmaktadır.

Taşıt Kredisi için Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

  • Nüfus cüzdanı belgesi,
  • Gelir belgesi iletimi,
  • Araç üzerinde herhangi bir borç olmadığını gösteren yazı,
  • Aracın trafikten çekilme kaşesinin vurulmadığını gösteren bir belge,
  • el araç alımında aracın ruhsatı gerekli belgelerdir.

 

Ne Kadar Sürede Kredim Onaylanır?

Tarafımızca yürütülen kredi süreci evrakların temini ile birlikte genellikle aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Araç alımı için gerekli kredi onayı ile birlikte tüm süreç bir iş günü içinde tamamlanmaktadır.